Comitete

Mircea SUCIU

Comitet Administrativ

Obiectiv
Susținerea și acordarea sprijinului direct comitetelor de administrare a cluburilor Rotary, Rotaract, Interact.

Cristian TĂLMĂCEAN

Comitet Relații publice & Foundraising

Obiectiv
Promovarea Rotary prin proiectele de succes ale cluburilor Rotary, Rotaract, Interact. Atragere de finanțări pentru proiectele clubului.

Ioan CHIOREAN

Comitet Membership

Obiectiv
Susținerea și creșterea bazei membrilor clubului.

Mihai Ștefan DOBRU

Comitet Proiecte

Obiectiv
Implementarea proiectelor de succes adresate nevoilor comunitare locale /demararea de proiecte noi.

Radu CRIȘAN (Rotaract)

Comitet New Generation

Obiectiv
Sprijineirea cluburilor Rotaract și Interact pentru creșterea numărului de membrii și activități comunitare.

Florin CRĂCIUN (Interact)

Comitet New Generation

Sorin POP

Comitet The Rotary Foundation

Obiectiv
Susținerea Fundației Rotary prin participarea la programele sale și prin contribuții financiare.

JAKAB Szabolcs

Comitet de Leadership

Obiectiv
Dezvoltarea de lideri capabili să servească Rotary peste nivelul clubului, în folosul umanității.
Asigură coordonarea Rotary Comunnity Corps.